Zinnur Zincir | Kulaklı Zincir Üretimi
info@zinnurzincir.com
0332 251 72 72

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

2012 yılında Zinnur Zincir olarak kulaklı zincir üretimi ile faaliyetlerimize başladık. Zaman içinde ürün portföyümüze api zincirler, Fleyer-Yaprak Zincirleri, Fördeyer Zincirler, Köprülü Zincirler, Makaralı Zincirler ve Tırtıklı Baklalı Zincirleri de ekleyerek  bugün 7 yılı aşkın tecrübemiz ile birçok sektöre hitap etmekteyiz. Her türlü özel zincir satışı konusunda Türkiye'nin önde gelen firmalarına hizmet vermekteyiz.

Ürün yelpazemizi sürekli genişleterek zincir sektöründeki uluslararası norm ve standartları takip ederek farklı endüstri kollarının ihtiyaçlarına esnek çözümler sunmaktayız.

Yapılan son yatırımlar ile üretim alanımızı ve kapasitesimizi arttırarak müşterilerimize daha hızlı hizmet vermek ve daha kaliteli ürünler sunmak için sürekli iyileştirme çalışmalarına devam etmekteyiz.

Üretim, ihracat ve satış sonrası destek faaliyetlerini Konya'da sürdüren firmamız uzun soluklu müşteri memnuniyetini ve kaliteyi iş ortaklarına zamanında ulaştırmayı ilke edinmiştir.

  • İnsana önem veriyoruz bu yüzden talepler bizim yol haritamız.
  • Üretime yatırım yapıyoruz bu yüzden arge bizim güç kaynağımız.
  • Kalite ve memnuniyete özen gösteriyoruz bu yüzden doğru çözüm ortaklığı bizim ayırt edici özelliğimiz.

Biz planlı bir şekilde büyüyerek, her zaman daha kaliteli ürünler üreterek Türkiye 'de ilk akla gelen ve dünya çapında tanınır bir firma olmak, etkili yönetim ve verimli çalışma sağlayarak sistemin etkinliğini arttırma amacındayız.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

Copyright 2019 © Zinnur Zincir